, TF1 Omega Filtre uyumlu tüm kimyasal su arıtma ürünler?

, TF1 Omega Filtresi sadece uyumlu tüm Fernox ürünler, için tasarlanmıştır. Act as a dozajı noktası Fernox herhangi bir Express ürünleri.

Koşullar, burada demineralize veya yumuşatılmış su, kaliteli bir yasaklama mevcut paslanmayı önlemek için. , TF1 Omega Filtre, rahat ve hızlı bir şekilde karşınızda bir yasaklama sistem hiçbir karışıklık veya karışıklık.

Hangi avantajları ile TF1 Omega Filtre?

, TF1 Omega Filtresi tüm tip korozyon, kireç ve yükleme.

Engelleyerek bu kirleri dolaşıyor içinde bir ısıtma sistemi, enerji verimliliği düzeyleri optimize edilmiş ve özür dileriz bir sistem dökümü ile birleştiğinde büyük bir onarım ya da değiştirme maliyeti, kaçınılmalıdır.

TF1 Omega Filter

Ne bir TF1 Omega Filtre?

, TF1 Omega Filtre, yüksek performans, nikel kaplama, sistem filtre, tasarlanmış iç ısıtma sistemleri.

Bu ile üretilen kaliteli malzeme ve bileşenler ve üretilen hassas mühendislik. Bir araya getiren güçlü bir güçlü neodimyum mıknatıs, Hydronic Partikül Ayırma teknolojisi, TF1 Omega Filtresi, üstün bir toplama kapasitesi için hem manyetik ve manyetik olmayan döküntü.

Ne Zaman Filtre Sıvı+ Koruyucu bir ısıtma sistemi var mı?

Filtre Sıvı+ koruyucusu kullanılmalıdır. birlikte in-line sistem filtre, tuzak ve içermelidir. pislik önce güvenli sökme.

Bunu kullanmak için ideal koşullarda bir sistem önceden temizlenmiş ve yıkanmış fakat sonradan henüz yeterince korumalı, böylece daha fazla korozyon vardır. Ayrıca, uygun sistemler için tasarım kötü ya da düşük akış hızları, bu geleneksel temizleme zor. Filtre Sıvı+ Muhafazası sayesinde sürekli temizleme ve toplama sistem artıkları. Tedavi düzeyleri incelenmelidir yillik bir parçası olarak bakım ve servis programı tam koruma.

Ben doz ile Kazan Ses Susturucu F2, ben de bir koruyucu Fernox?

Evet, Fernox Kazan Ses Susturucu F2 ile kullanılmak üzere tasarlanmış bir Fernox muhafazası.

Bt gerekir. sürekli sistem Koruyucu F1 veya Filtre Sıvı+ Muhafazası ve değiştirilmesi veya tamamlanması, aynı zamanda.

Hangi Filtre Sıvı+ Koruyucu mu?

Bu yenilikçi, evrensel yasaklama paketi kullanır, kanıtlanmış yasaklanması, Fernox Koruyucu F1 ile aktif bir yayıcı.

Bu benzersiz formülasyonu algılamak için, kaldırma ve manyetik olmayan- manyetik pislik bir in- hat filtresi.

Can I Fernox Koruyucu F1 veya Filtre Sıvı+ Koruyucu eski sistemleri?

Fernox Koruyucuları kullanım için uygun sistemler, her yaştan. Ancak, bu yararlı temizleyin ve yıkayın, sistemi Fernox Temizleyici F3 çıkarın pislik eklemeden önce koruyucu F1.

Alternatif olarak, Evrensel Fernox Filtresi Sıvı+ Koruyucu sunmak tortu ve pislik mevcut bir hat filtresi veya yeni kurulan TF1 Filtresi, koruyarak, sistemin daha fazla korozyon oluşumu.